Proje Detayları

Teras Evler Darıca projesi için kapsamlı dijital ve baskı çalışmaları hazırladık.

Proje için dinamik, responsive ve modern one-page teknolojisi barındıran bir internet sitesi hazırladık. İstenilen platformlarda tanıtım ve satış stratejisiyle sosyal medya yönetimi ve grafik tasarımlar gerçekleştirdik. Proje tanıtımı kapsamında bölgesel totemlerde kullanılması amacıyla tasarım çalışmaları hazırladık.

Projenin tüm genel bilgi ve detaylarının yansıtıldığı, modern bir katalog tasarımı hazırladık. Satış ofislerinde kullanılması amacıyla reklam ve tanıtım kapsamında grafik tasarım çalışmaları gerçekleştirdik.

Konsept

Marka için aynı zamanda tanıtıcı reklam broşürleri ve sözleşme dosyaları gibi kurumsal kimlik öğelerini de geliştirerek sunduk.

Emine Daşdemir Beauty için bir sonraki aşama, dijital dünyaya giriş yaparak farklı platformlarda yayınlamak üzere profesyonel bir sosyal medya yönetimi hazırlamak oldu. Gönderi, içerik yönetimi ve tüm grafik tasarım uygulamalarını da görsel ekibimiz tarafından modern teknikler eşliğinde yayınladık.

Firmaya ait akılda kalıcı ve ‘ED’ özelinde tipografik bir logo tasarımı hazırlayarak net bir şekilde yansıttık. Tüm ekibe özel, marka değerini yansıtan QRCode entegreli kartvizit tasarımı gerçekleştirdik.