Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
İşletmenizin için bi o kadar ‘özel’ içerikler!

Sosyal Medya Yönetimi ve hizmetleri ile ilgili bilgileri aktarmadan önce sizlere bazı rakamlardan bahsetmek isteriz. Neden sosyal medya bu kadar önemli ve gücü nedir?

İçeriklerin gündemi trend olarak belirlediği bir kanal olan sosyal medya, bugün hemen hemen her markanın önemini bildiği bir alandır. Güçlü ve kalıcı markaların sosyal medyadan bir beklentisi vardır. Bu beklenti iyi tasarlanmış bir sosyal medya stratejisi olmadan elbette ki eksik kalacaktır.

  • İnanması güç olabilir ancak dünya nüfusunun %50’ye yakını sosyal medya kullanıcısı.
  • İlk 3 platform’da Facebook, Youtube ve Instagram var.
  • Sadece Instagram kullanıcı sayısı tek başına 1 milyarı aştı.
  • Linked-in iş dünyası odaklı olmasına rağmen kullanıcı sayısı 600 milyonun üzerinde.
  • Türkiye’de her gün ortalama 3 saat 30 dakika sosyal medyada zaman geçiriyoruz.
  • Tüm dünyadaki şirket ve işletmelerin yaklaşık %50’si düzenli olarak hikaye ve paylaşım yapmaktadır.

Rakamlar bize gösteriyor ki sosyal medya markalar için olmazsa olmaz hale gelmektedir. Sosyal medya platformlarının itibar ve satış anlamında önemli hale gelmesi, her markayı bu işler için uzman, tecrübeli ve kreatif bir ajans ile çalışmaya zorluyor.

Markaların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kapsamlı hizmetler sunan ekibimiz sizlere çözümler sağlamak için sabırsızlanıyor.

Sosyal Medya için neden Fusha Creative?

Fusha Creative olarak sosyal medya kanallarında hem kreatif tasarımlar ile hem de içerik üretimi konularında bölgenin önde gelen güçlü markalarına hizmet veriyoruz. Sosyal medya yönetimine başlamadan önce firma yapısına uygun, detaylı analiz ile birlikte bir paylaşım takvimi oluşturuluyor. Bu plan dahilinde aylık olarak markalara aynı zamanda etkileşim raporlaması da sunuyoruz.

Ülkemizde içerik okunması pek sevilmez. Dolayısı ile sosyal medya paylaşımlarımızı oluştururken genellikle bilgiyi farklı parçalara böleriz. Mümkün olduğunca görsel ağırlıklı bir yönetim anlayışı içinde gerektiği kadar bilgiyi sunmaya çalışırız.

Sosyal Medya Paketlerimizi inceleyin

Fusha Creative olarak sosyal medya yönetimi için oluşturduğumuz özel paketlerimizi incelemek, markanıza en uygun sistemi seçmek ve markanızı güçlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.