Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
İşletmenizin için bi o kadar ‘özel’ içerikler!

Markanıza özel çekilecek tanıtım filmleri, ürün fotoğraflama, drone çekimi, sosyal medya için içerik ve reelsler ile işletmenizi kısa sürede etkili bir biçimde dijitale yansıtabilirsiniz. Kapsam olarak oldukça büyük olan prodüksiyon hizmetlerimizin değerli ürünlerini;

  • Sosyal medya mecralarında kullanabilirsiniz
  • Reklam kampanyanızda kullanabilirsiniz
  • Youtube kanalınızda kullanabilirsiniz
  • Açılış, Lansman ve Fuar gibi organizasyonlarda kullanabilirsiniz

Kreatif video motion ekibimiz tarafından alınan brief’ler doğrultusunda hazırlanan tanıtım filmleri, istenildiğinde farklı dillerde seslendirme veya altyazı ile teslim edilebiliyor. Öncelikle sahnelerin story board çalışmaları ekibimiz tarafından yapılır, marka yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra tasarım başlatılır.

Drone Çekimi

4K çekim kalitesinde videolar alabileceğiniz eğitimli, ehliyetli ve sertifikalı ekibimiz ile markanızın drone çekim ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Özellikle inşaat projeleri için yapılan drone çekimlerimiz ile projenizin tüm detaylarını havadan görüntüleyebilir, yazılım ve uygulama hizmetlerimizle VR teknolojisi veya web tabanlı 360° canlı önizleme ile projelerinizle dikkat çekebilirsiniz.

Sosyal Medya’da Video İçerikleri

Markanız için sosyal medyada kullanılmak üzere çeşitli videolar üretiyor, profilinizdeki görsel ağırlıklı paylaşımları farklılaştırmak için Adobe After Effect veya Adobe Premier Pro gibi desteklerle hazırlanmış reels içerikleri ile kullanıcıların ilgisini çekebilecek videolar üretiyoruz.