Skip to content Skip to footer

Merak Ettikleriniz

Fusha Creative destek ve satış ekibine hello@fushacreative.com e-posta adresinden veya 0850 304 11 21 numaralı telefondan haftaiçi 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Markanızın e-ticaret, web yazılım ve dijital pazarlama konularının yanı sıra sosyal medya, video prodüksiyon ve kurumsal kimlik geliştirmelerini hazırlayarak dijitalleşme yolunda birlikte eşsiz başarı hikayelerine imza atıyoruz.

Sosyal medya yönetimi, içeriklerin oluşturulması ve yayınlanmasında, bu içeriklerden sosyal medyada elde edilen etkileşimlerin incelenmesinde, hedef bir müşteri topluluğu oluşturmada, düzenli olarak tüm bu süreçlerin sonuçlarını raporlamada ve analiz etmede isimlendirilen yönetim sürecidir.
Ücretsiz analizi özetle şöyle anlatabiliriz. Firmanızın rekabet halinde olduğu aynı veya benzer sektördeki işletmelerin markanızla karşılaştırıldığı rapor ve analizlerin uzman birimimiz tarafından önerileriyle birlikte tarafınıza kapsamlı şekilde sunulması durumudur.

Çağımızın ve şirket mottomuzun ‘dijital’ olduğu bir dönemde elbette fiziksel konumunuzun önemi olmadan tüm bölgelerde gerek çevrimiçi, gerek fiziksel destekler sağlamaktayız.