Skip to content Skip to footer
Dudhar Köme-Pestil

Dudhar markası, lezzetin ve kalitenin doğallıkla birleştiği eşsiz bir deneyim sunmak için yola çıktı.

WebDudhar OnlineSosyal Medyadudhar1Share

Sosyal Medya Yönetimi
Web Tasarım
Kurumsal Kimlik
Video Prodüksiyon

Dudhar markası, lezzetin ve kalitenin doğallıkla birleştiği eşsiz bir deneyim sunmak için yola çıktı. Bu muhteşem markanın tüm süreçlerde arkasında olmak ekibimiz için çok değerli. Fusha Creative olarak markanın sosyal medya yönetiminden e-ticaret web sitesinin oluşturulmasına, kurumsal kimlikten markalama stratejilerine kadar her adımda yer almakta ve Dudhar Köme Pestil’in başarılı bir şekilde büyümesine katkı sağlamaktayız.

Firmanın dijital varlığı, ekibimizin kreatif ve stratejik yaklaşımıyla sosyal medyada parlıyor. Her platformda, markanın benzersiz öyküsü ve ürünlerinin çekici özellikleri vurgulanarak, hedef kitleyle etkileşim artırılıyor. Aynı zamanda Dudhar markası için modern ve kullanıcı dostu bir e-ticaret web sitesi oluşturduk. Müşterilerin kolayca gezinebileceği ve alışveriş yapabileceği bir platform sağlayarak markanın çevrimiçi varlığını güçlendirdik.

Markanın karakterini ve değerlerini yansıtan güçlü bir kurumsal kimlik oluşturmak için özenle seçilmiş renkler, fontlar ve tasarım öğeleri kullanarak markanın tutarlılığını sağladık.

İki tarafın da birlikte çalışmasıyla marka, sektördeki yerini sağlamlaştırırken, müşterilere unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmaya devam ediyor.

× Whatsapp Bilgi